OSLAVA NA OSLAVĚ

PRODLOUŽENÝ JARNÍ HARMONIZAČNÍ POBYT
S PRAXÍ VĚNOVANÉ CELOSTNÍMU VĚDOMÍ
S JÓGOU A ČCHI-KUNGEM
26.-29.5.2022

Pojďme v našich duších zakusit vnitřní obrodu a nazřít svoji esenci v malebném údolí řeky Oslavy, na samotě, v lůně přírody, kde se můžete v klidu a bez rušivých vlivů civilizace ponořit do kontemplace, spojit se sami se sebou a najít tak v sobě svoji harmonii a mír. Chata Velkopolský mlýn je tichý a chráněný prostor z východní a západní strany skalními útesy sahajícími až do řeky Oslavy, obklopený loukami a lesy s dech beroucími vyhlídkami. Je ideálním místem k očistným rituálům přímo v řece, otužování, propojení se s přírodními živly a matkou Zemí. Při svém pobytu zde načerpáte jemnohmotnou energii a procítíte návrat ke svým kořenům.

Z Podstaty samotné je záměrem celého programu vytvoření prostoru pro příznivé vibrace bytí, integrace Vědomí v každém okamžiku, aby zúčastněnými prodchla záře absolutna, pronikla jimi niterné Já a spočinula v Jasu Nejvyššího…

Program sestává z praxe věnované celostnímu vědomí a ladění se do původního transcendentního stavu, praxe hatha a jin jógy venku ve Světle slunce na nově zvětšené terase či uvnitř v útulném sále, praxe zakoušení tiché esence v meditaci, dechovým technikám ke zklidnění a regeneraci, je věnován kontemplaci v přítomném okamžiku a átmavičáře, ale také půvabnému, sebeléčebnému Qi gongu a jiným technikám, vedoucím bytost ke Svobodě. Věnujeme svou účast prvotnímu zvuku mantry Óm skrze vytvoření ÓM Chantingového kruhu, budeme naslouchat vibracím zvuků a souznět s planetou Zemí – zvuková lázeň přírody a jiných léčebných nástrojů, zpěvu manter, modliteb, zazní i Vidjá Gíga (Učení o nejzazším Poznání).

KDE: Centrum osobního rozvoje Velkopolský mlýn, Náměšť nad Oslavou, www.oslavaterapie.cz

CENA: 4500,- Kč
(zahrnuje program, ubytování v příjemných pokojích s moskytiérami v 9 pokojích po 2 - 3 v chatě, plnou penzi - vegetariánskou stravu.) V prostorách je k dispozici 10 pokojů (1 dvoj-pokoj). Celkový počet nepřevýší 18 osob.

JAK SE K NÁM DOSTAT: Autem se k nám dostanete z Náměště nad Oslavou směrem na Březník. Jakmile vyjedete kopec z Náměště a dáte se ihned doprava (směr Březník), po 700 metrech odbočíte doprava a po asfaltové cestě přijedete do areálu Velkopolský mlýn, parkování přímo před chatou (cca pro 10 osobních vozů).

S SEBOU: vlastní povlečení vč. prostěradla, které nejsou v ceně, cvičební podložku.

REZERVACE: Zaslání emailové přihlášky do 31.3.2022 na info@zitvsouladu.cz

v rámci ceny není, leč možno objednat na místě
– masáže od milované sestry a majitelky Dagmary Jarošové

Přihlášení obdrží týden před odjezdem koordinační email s informacemi, včetně možnosti spolujízdy na místo.

Časy jednotlivých lekcí jsou orientační a po dohodě se skupinou se mohou změnit.

kontrainidkace: těhotenství, akutní stavy nemoci, epilepsie, psychické poruchy (schizofrenie, hraniční poruchy, panická ataka aj.) Případné pochyby ohledně své účasti s ohledem na konkrétní zdravotní problém prosím konzultujte předem s lektorkou.

Více o pobytech: http://zitvsouladu.cz/pobyty.php