V RYTMU PŘÍTOMNOSTI
Prožitkový prodloužený víkend pro dokonalé vyladění sebe Sama 6.-9. červen 2024


- Zklidnění a obnova Síly skrze znění světelného Slova
- Čakrové a pránické ladění (v rámci praxe jógy, čakrová sestava, lymfatická)
- Pránájáma v praxi a její hlubinný přínos
- Átmavičára
- Integrální/ hatha/ jin / jóga horského taoismu
- Tao-in energetické cvičení
- sebeléčebný Qi gong a Ki-šhi-boub pro ozdravění orgánů
- Skupinová terapie silou léčivých zvuků ladiček, zvonků koshi, sun drumu, tibetských mís
- Zpívající pyramida
- léčivé Ticho i propojení v prvotní vibraci Óm

Pronikáš Tímto, kde sama sebou jsi, poznávaje sebe… v hlubokém nadechnutí a uvolnění vnímáš své tělo, nasloucháš duši této… jsi svobodná, skutečně zdravá… majíce Pozornost v Srdci a Vědomí ustavičně Životem pronikáno….
Zakoušíš vnitřní obrodu a nazíráš svoji esenci v malebném údolí řeky Oslavy, na samotě v lůně přírody, kde se v klidu a bez rušivých vlivů civilizace noříš do své vnitřní řeky, do kontemplace, spojená žiješ harmonii, mír…

Chata Velkopolský mlýn je tichý a chráněný prostor z východní a západní strany skalními útesy sahajícími až do řeky Oslavy, obklopený loukami a lesy s dech beroucími vyhlídkami. Je ideálním místem k očistným rituálům přímo v řece, otužování, propojení se s přírodními živly a matkou Zemí.

KDE: Centrum osobního rozvoje Velkopolský mlýn, Náměšť nad Oslavou, www.oslavaterapie.cz

JAK SE K NÁM DOSTAT:
Autem se k nám dostanete z Náměště nad Oslavou směrem na Březník. Jakmile vyjedete kopec z Náměště a dáte se ihned doprava (směr Březník), po 700 metrech odbočíte doprava a po asfaltové cestě přijedete do areálu Velkopolský mlýn, parkování přímo před chatou (cca pro 10 osobních vozů).

CENA: 4320,- Kč (zahrnuje program, ubytování v příjemných pokojích, frutariánské občerstvení po celý den (jahody, melouny, grepy, banány, hrozno, hrušky, jablka), cereálie, mléko, kávu, čaj, vodu z místního zdroje).

Celkový počet nepřesáhne 18 osob.

CENA NEOBSAHUJE: Stravu, neboť pobyt je orientován na pránické ladění (nejde o pránický přechod), zjemnění, očistu a detoxikaci, ponor do nitra.

S SEBOU: vlastní povlečení vč. prostěradla, které nejsou v ceně, cvičební podložku, deku či podsedák nebo obojí, případně vlastní jídlo (vybavená kuchyně vč. lednic je k dispozici)

DETAILNÍ PROGRAM POBYTU bude odeslán cca 14 dní před zahájením retreatu REZERVACE: Zaslání emailové přihlášky do 30.2.2024 na info@zitvsouladu.cz