Individuální lekce

Klíčovou výhodou soukromé lekce je samozřejmě ryze individuální přístup. V praxi to znamená, že lektor zná všechny specifické potřeby svého žáka, s nimiž bude pracovat a pomáhá tak klientovi lépe se rozvíjet. Individuální lekce jógy je lekcí, jakou by ideálně každá lekce měla být. Zakládá se totiž na citlivém dialogu mezi lektorem a klientem, klientem a jeho tělem a jeho duší. Soukromá lekce/série soukromých lekcí vždy začíná první konzultací, na které klient vysvětlí lektorovi své požadavky, přiblíží mu na čem a proč chce pracovat tak, aby byl lektor schopen sestavit pro něj optimální plán. Lektor se má čas věnovat pouze klientovi, opravuje chyby, které dělá, učí ho, jak se jim vyvarovat, jak rozvíjet osvojené schopnosti a těšit se z nich. Individuální lekce probíhají v čase domluveném s klientem. Buď v soukromí nebo po domluvě v bytě klienta.


Tai chi Čchi-kung - 18 harmonizujících cvičení

Tai chi Čchi-kung v sobě zahrnuje hned několik rovin rozvoje osobnosti: tělesnou (posiluje a harmonizuje tělo, zlepšuje imunitu), duševní (zklidňuje emoce a mysl) duchovní (otevírá lidské vědomí a potenciál každého člověka).

Při pravidelném praktikování pomáhá léčit různá onemocnění jako např. bolesti zad a páteře, nespavost, žaludeční problémy, vysoký krevní tlak, ztrátu imunity, deprese, psychická přetížení vlivem dlouhodobého stresu atd. Zahrnuje pohybová a dechová cvičení, relaxace a meditace, které vedou k vyrovnání, stimulaci a transformaci tělesných i psychických funkcí těla.

Sestava příznivě působí na:

Krevní oběh, zlepšuje srdce a plíce. S pomocí hlubokého dýchání se zvyšuje množství kyslíku ve všech částech těla, odstraňuje únavu a snižuje vysoký krevní tlak.
Pohybovou soustavu, přirozeně zlepšuje držení těla. Pomalé protahování zlepšuje pružnost všech kloubů a páteře.
Svaly, uvolňuje přebytečné napětí v celém svalovém tonusu. Působí na všechny hlavní svalové skupiny, posiluje svaly v křížové oblasti a podél páteře.
Nervovou soustavu , zklidňuje psychiku. Zvyšuje schopnost koncentrace, koordinace pohybů a ovládání motoriky, snižuje stres a napětí.