PRODLOUŽENÝ ZIMNÍ POBYT S WELLNESS A LÉČEBNÝMI PROCEDURAMI
S JEMNOU JÓGOU, ČCHI-KUNGEM A MEDITACEMI
V LÁZNÍCH HOTELU IN SPIRIT V ROŽNOVĚ POD RADHOŠTĚM


Na základě své zkušenosti vám co nejsrdečněji doporučuji toto wellness jógové setkání v nádherném hotelu In Spirit v Rožnově pod Radhoštěm, které pořádáme s Jájou Koudelkovou a Gabi Frintovou pro všechny ženy, které vnímají potřebu obnovy energetického potenciálu YÓGOU v poli samoosvobozující Lásky.

KDY: 29.9.-2.10.2024 a 9.-12.02.2025
KDE: Hotel In Spirit, Pivní lázně Rožnov pod Radhoštěm https://www.inspirithotel.cz/ubytovani#o-hotelu

V CENĚ:

- Ubytování v hotelu IN SPIRIT v Rožnově pod Radhoštěm v tematických pokojích po dvou
- 3x hojností překypující snídaně
- Jemná jóga (2x 120 min.)
- Qi gong (90 min.)
- Meditace (90 min.)
- ÓM chanting s meditací (90 min.)
- Měření na lékařském zařízení Max Puls před pobytem (neděle) a po ukončení (středa dopoledne) a vyhodnocení
- Lékařské zařízení Max Puls je schválené SUKL a FDI, měří srdeční rytmus, arytmii, míru stresu fyzického a duševního, kvalitu imunitivního systému a stav systému cévního a nervové soustavy zcela detailně.
- Masáž zad lokálně na terapeutickém jadeitovém lehátku (25 min.)
- Rehabilitační masáž páteře na jadeitových kamenech Ceragem (40 min.) Jedná se o masáž horkými jadeitovými kameny společně s muzikoterapií, aromaterapií a termoterapií, která je skutečným zážitkem
- Otevřený lesní wellness pod širým nebem (120 min.) s šumivým vínem nebo kvasnicovým pivem Radhošť a ochutnávka dobrot z Málkovy čokoládovny, kde je k dispozici možnost využití velké finské sauny, parní sauny s vůní bylin a božský relax zažijete ve venkovních koupelích v lese, kde jsou Vám k dispozici 3 kádě: vyzkoušíte bublající léčivou sirnou s teplotou 36°C, relaxovat budete v bublající minerální koupeli s teplotou 34°C, v kádích na Vás bude čekat šumivé víno nebo kvasnicové pivo Radhošť. Po celou dobu Vám bude k dispozici relaxační místnost s relaxační hudbou, ochutnávkou dobrot z Málkovy čokoládovny a samozřejmě voda s citrónem.
- Ručníkový servis v rámci procedur
- Zvuková relaxace a harmonizace (30 min.) nejprve Vás vyladíme zvukem srdce-budete se cítit jako zvovuzrození a poté budou následovat zvukové vlny moře, delfínů, velryb nebo přírody nebo manter nahraných přímo v tibetském klášteře. Zvukové vlny budou procházet celým vaším tělem, což pozitivně ovlivňuje pohyb lymfy a uvede Vás do hladiny alfa
- Jemná hydromasáž páteře proudy teplé vody v suché vaně Hydrojet (30 min.) tlakem 32°C teplé vody je masírována páteř (snižuje svalové napětí, zlepšuje celkové prokrvení, zvyšuje vyplavování endorfinů a zlepšuje psychickou pohodu, zlepšuje krevní oběh a metabolismus, příznivě působí při bolestech zad a krční páteře).
- Relaxační ladění v solné jeskyni (90 min.), na jejíž výstavbu bylo použito téměř 20 tun mořské soli z Mrtvého, Černého a Středozemního moře, soli z Himalájí a jódové soli z podzemních solných dolů a Pákistánských solných kamenů. Součástí je program s technikou Sankalpy - prastaré jogínské techniky programování mysli, která opakováním slov nebo přání transformuje myšlenky do reality
- Reichův akumulátor (výjimečně pouze pro naši skupinu po celou dobu pobytu k dispozici) - jedinečné zařízení zkonstruované Wilhelmem Reichem sloužící k dobíjení těla bioenergií a k tzv. uzemňování, které tělo naplňuje zemskými zápornými ionty. Wilhelm Reich byl rakouský lékař a psychiatr, milovaným a posléze nenáviděným žákem Freuda, který celý život zasvětil hledáním způsobů, jak léčit lidi bez léků. Hluboce věřil, že lidské tělo, pokud je nabité bioenergií, se spontálně dokáže léčit samo. Stačí mu jen dát impulz. Možná jste někdy slyšeli o škodlivých volných radikálech v těle, které jsou příčinou zánětů. Tyto špatné ionty mají znaménko +, země je naopak plná zdravých záporných iontů, označovaných jako antioxidanty. Reich přišel na to, že když člověka uzemníte, tj. necháte ho stát na ideálně vlhké zemi delší dobu, pak jím protéká zemská energie, která automaticky pohlcuje nebezpečné volné radikály. Položil si otázku, pokud tedy z člověka volné radikály odejdou, jak člověka nabít, aby se začal uzdravovat? A tak vznikl Reichův akumulátor, skříň, která je tvořena mnoha vrstvami plechu a dřeva, vody a správných poměrů stran. Reich svými výzkumy v nemocnicích dokázal a studiemi publikoval, že jeho akumulátor nabíjí bioenergií červené krvinky, které jsou poté roznášeny do celého těla. Tuto svou teorii nazval orgonovou teorií.

CENA: 4990,- Kč. (Záloha 1490,- Kč na č. účtu, které pošlu na základě přihlášení). Doplatek 3500,- na místě.

Za příplatek možno zakoupit různé balíčky
(např. Koupel v horké černé pivní mladině v dřevěné kádi s vysokým obsahem čerstvých pivovarských kvasnic, kdy při koupeli bude aplikována vyživující maska na obličej i dekolt z čerstvých pivovarských kvasnic)

S SEBOU: cvičební podložku, cvičební lehkou deku na zakrytí nebo k použití jako podsedák.

REZERVACE: Zaslání emailové přihlášky na info@zitvsouladu.cz

Přihlášení obdrží týden před odjezdem koordinační email s informacemi, včetně možnosti spolujízdy na místo.

Časy jednotlivých lekcí jsou orientační a po dohodě se skupinou se mohou změnit. kontrainidkace: těhotenství, akutní stavy nemoci, epilepsie, psychické poruchy (schizofrenie, hraniční poruchy, panická ataka aj.) Případné pochyby ohledně své účasti s ohledem na konkrétní zdravotní problém prosím konzultujte předem s lektorkou. Více o pobytech: http://zitvsouladu.