V RYTMU PŘÍTOMNOSTI

Prožitkový prodloužený víkend pro dokonalé vyladění sebe Sama
8.-11. červen 2023

- Práce s energií, zvukem, dechem, myslí, hlasem, tělem a bezpochyby vnitřními procesy
- Pránické ladění
- Zření Prvotního stavu v prostorách kláštera Rosa Coeli
- Átmavičára
- Pránájáma v praxi a její hlubinný přínos
- integrální/ hatha/ jin / jóga horského taoismu
- energetické cvičení do-in
- sebeléčebný Qi gong
- Skupinová terapie silou léčivých zvuků ladiček
- muzikoterapie a zpěv manter
- enengetické spojení v léčivém Óm chantingovém kruhu
- Zen chai rituál v altánu při zvukové lázni přírody
- Tichý satsang
- zklidnění a obnova Síly ve vlnách tance
- samosběr jedlého býlí a jeho příprava


Pronikáš Tímto, kde sama sebou jsi, poznávaje sebe… v hlubokém nadechnutí a uvolnění vnímáš své tělo, nasloucháš duši této… jsi svobodná, skutečně zdravá… majíce Pozornost v Srdci a Vědomí ustavičně Životem pronikáno….

Zakoušíš vnitřní obrodu a nazíráš svoji esenci v malebném údolí řeky Oslavy, na samotě v lůně přírody, kde se v klidu a bez rušivých vlivů civilizace noříš do své vnitřní řeky, do kontemplace, spojená žiješ harmonii, mír…

Chata Velkopolský mlýn je tichý a chráněný prostor z východní a západní strany skalními útesy sahajícími až do řeky Oslavy, obklopený loukami a lesy s dech beroucími vyhlídkami. Je ideálním místem k očistným rituálům přímo v řece, otužování, propojení se s přírodními živly a matkou Zemí.

KDE: Centrum osobního rozvoje Velkopolský mlýn, Náměšť nad Oslavou, www.oslavaterapie.cz

JAK SE K NÁM DOSTAT:
Autem se k nám dostanete z Náměště nad Oslavou směrem na Březník. Jakmile vyjedete kopec z Náměště a dáte se ihned doprava (směr Březník), po 700 metrech odbočíte doprava a po asfaltové cestě přijedete do areálu Velkopolský mlýn, parkování přímo před chatou (cca pro 10 osobních vozů).

CENA: 3960,- Kč (zahrnuje program, ubytování v příjemných pokojích, frutariánské občerstvení, kávu, čaj, vodu z místního zdroje, vstup do kláštera Porta Coeli). Celkový počet nepřesáhne 18 osob.

CENA NEOBSAHUJE: Stravu, neboť pobyt je orientován na pránické ladění (nejde o pránický přechod), zjemnění, očistu a detoxikaci. V rámci ceny není, leč možno objednat na místě terapeutickou masáž.

S SEBOU: vlastní povlečení vč. prostěradla, které nejsou v ceně, cvičební podložku, deku či podsedák nebo obojí, případně vlastní jídlo (vybavená kuchyně vč. lednic je k dispozici)

DETAILNÍ PROGRAM POBYTU bude odeslán po přihlášení

REZERVACE: Zaslání emailové přihlášky do 15.2.2023 na info@zitvsouladu.cz