Zen-Touch™ Shiatsu

Zen-TouchTM je laskavá, mocná a pečující forma energetické práce s tělem, komplexní metoda harmonizace člověka na všech jeho úrovních. Pomáhá uvolňovat blokády v jednotlivých energetických drahách a tím umožňuje volné proudění energie v celém systému, jejíž blokace je jinak příčinou potíží na fyzické i psychické úrovni. Zen-TouchTM vytvořená Seymourem Koblinem, kombinuje shiatsu, akupresuru, východní/asijské masáže, využívá masážních hmatů, měkkých technik, mobilizací, reflexní terapie, protahovacích a uvolňovacích technik intuitivní metody, práci s tělem a vyvolává hluboké regenerační zdravotní efekty vyrovnáváním energie životní síly těla. Jako praktikující poskytuji pečující, bezpečné, nebolestivé prostředí pro blahodárné tělesné změny. Činnost Zen Touch doprovázející soucit, respekt a „energetická empatie“, sloužící ke stimulaci toku chi, cirkulace a vitality. Každým dotykem kombinuji diagnostiku a terapii a vnímám jedinečné vyjádření toku energie každé osoby, podporujíce jeho přirozený pohyb směrem ke zdraví a léčení. Důraz kladu na plynulost a pomalé přechody. Jako technik vyrovnávání energie je používáno „hlubokého držení“, protahování, techniky využívající lokty, chodidla, kolena nebo stimulující pohyby rukou.

Každé setkání je plynoucí a spontánní cestou improvizace do léčivé oblasti, která sídlí pod naším uvědomělým vědomím. Jedná se o setkání technik, východních vědomostí a intuice „Vnoření se do Tao”, jak píše K. Richard…podporujíce člověka, aby se vyléčil sám a nechal v sobě probudit svou přirozenou schopnost samoléčby.

Technika je nebolestivá, naopak velmi příjemná. Je vhodná téměř pro kohokoli, minimálně jako podpůrná metoda.

HLAVNÍ INDIKACE Zen-Touch™ :

účinný způsob prevence širokého spektra nemocí, včetně nejrůznějších civilizačních chorob
posílení imunitního systému
řešení dlouhodobých chronických potíží bez zjevné somatické příčiny (např. bolesti hlavy, zad nebo kloubů, chronická únava, nespavost, menstruační potíže, problémy s trávením, vysoký tlak)
rehabilitace po úrazech, urychlení rekonvalescence po nemoci nebo operaci
vhodné pro osoby vystavené častému stresu
obnova fyzické a psychické kondice
obnova energetické rovnováhy
celková relaxace

JAK PROBÍHÁ:

Ošetření se provádí na zemi, na speciální bavlněné matraci zvané futon. Pracuje se vleže na břiše, na zádech nebo na boku, případně vsedě. Shiatsu se provádí přes volné oblečení, nejlépe z přírodních materiálů.
V den ošetření je dobré vynechat těžká jídla, alkohol a jiné omamné látky. Po ošetření si dopřejte klid, aby tělo mělo příležitost a prostor využít plně účinků.
S sebou si prosím vezmětě volné oblečení na převlečení (tepláky, tričko, ponožky).

Yoga Zen Touch™ Shiatsu – spojení korekce jógovou terapií a shiatsu cestou doteku – pouze pro ženy –2,5h / 1350,- Kč