OŠETŘENÍ ZEN-TOUCH™ SHIATSU CELISTVÉ HARMONIZUJÍCÍ
VIBRAČNÍ AKUPRESURA PLOSEK CHODIDEL TERAPEUTICKÝMI LADIČKAMI
ZVUKOVÁ TERAPIE LADIČKAMI S KONZULTACÍ
OŠETŘENÍ ZEN-TOUCH™ SHIATSU DLE DIAGNOSTIKY

Zen-Touch™ Shiatsu (ať již celistvé harmonizující či dle diagnostiky) je laskavá, mocná a pečující, podpůrná forma energetické práce s tělem, komplexní metoda harmonizace člověka na všech jeho úrovních. Pomáhá uvolňovat blokády v jednotlivých energetických drahách a tím umožňuje volné proudění energie v celém systému, jejíž blokace je jinak příčinou potíží na fyzické i psychické úrovni. Technika je vytvořená Seymourem Koblinem, kombinuje shiatsu, diagnostiku, akupresuru, východní/asijské masáže, využívá masážních hmatů, měkkých technik, mobilizací, reflexní terapie, protahovacích a uvolňovacích technik intuitivní metody, práci s tělem a vyvolává hluboké regenerační zdravotní efekty vyrovnáváním energie životní síly těla. Je konáno na energetické úrovni, kdy jsou uvolněny energetické kanály a bloky v jednotlivých částech těla (akupresura, marmové body), stagnující energie v meridiánech, pročistěny fyzické, emoční, mentální i duchovní úrovně. Léčení je podpůrná forma práce s tělem, přelaďující frekvence, pozvedající vibrace, uvolňující celé tělo a harmonizující napětí. Společně s jemnou dotykovou, relaxační masáží Zen-touch Shiatsu je tělo uvolněno od plosek až po spánky…

Během ošetření Ti je poskytováno pečující, bezpečné, nebolestivé působení pro blahodárné tělesné změny. Činnost Zen Touch doprovázející soucit, respekt a „energetická empatie“, sloužící ke stimulaci toku čchi, cirkulace a vitality. Důraz je kladen na plynulost a pomalé přechody. Jako technik vyrovnávání energie je používáno „hlubokého držení“, protahování a techniky využívající stimulů pohybů rukou. Prsty protkávají postupně celé tělo, tedy záda, ramena, ruce, stehna, lýtka, chodidla, šíji, hlavu. Celé Tvé biopole dojde sladění, prosvětlení, uvedení do božské stabilizační úrovně skutečnosti. Další působení bude doporučeno.

Hlavní indikací nabízené terapie je účinný způsob prevence širokého spektra nemocí, včetně nejrůznějších civilizačních chorob, posílení imunitního systému, řešení dlouhodobých chronických potíží bez zjevné somatické příčiny (např. bolesti hlavy, zad nebo kloubů, chronická únava, nespavost, menstruační potíže, problémy s trávením, vysoký tlak), urychlení rekonvalescence po nemoci nebo operaci, vhodné pro bytosti vystavené častému stresu. Obnovuje fyzickou a psychickou kondici, energetickou rovnováhu, přispívá k celkové relaxaci.

Ošetření se provádí přes volné oblečení, nejlépe z přírodních materiálů, proto si prosím s sebou vezměte volné oblečení na převlečení, ideálně z čisté bavlny nebo lnu (tepláky, tričko, ponožky).

V den ošetření je nutné vynechat těžká jídla, alkohol a jiné omamné látky, přílišnou fyzickou aktivitu, cvičení apod. Po ošetření si dopřejte klid, aby tělo mělo příležitost a prostor využít plně účinků terapie.

Ošetření Shiatsu se provádí na zemi na speciální bavlněné matraci zvané futon. Pracuje se vleže na břiše, na zádech nebo na boku, případně vsedě. Ostatní terapie jsou prováděny na terapeutickém lehátku.

Vibrační akupresura terapeutickými ladičkami či Zvuková terapie ladičkami jsou jednou z možností, jak naše tělo, mysl i duši vyladit na svůj základní tón pomocí léčivých frekvencí terapeutických ladiček, kdy každá ladička má svou přesně stanovenou frekvenci, od které se odvíjí její použití. Zvukové vlny ladičky mění magnetické pole organismu, uvolňují stagnující energii v těle, nahromaděné negativní emoce a napětí a nalaďují nás na proces „samo léčení“. V pozadí těchto frekvencí se ukrývá hluboká forma inteligence – KVANTOVÉ POLE.

Terapeutické ladičky pomáhají k uzdravení člověka na úrovni buněčné, kdy zvuk a jeho vibrace působí na buňky živých organismů. Zvuk vzniká jako pohyb částic vzduchu, který vede ke kmitání pevných těles. Kmity, které tvoří zvuk, jsou energií, která je obsažena všude ve vesmíru, tedy i v nás samotných. Zvuk má obrovskou moc - jak uzdravující (zde mohu odkázat na blahodárné působení Óm Chantingu), tak i destruktivní Působí na všechny živé organismy. Při terapiích je samozřejmě využívána jeho uzdravující síla, kdy léčivé zvukové vlny pronikají tělem, v jehož buňkách dochází k vibraci, která dokáže navrátit zdraví, posílit jej a pomoci mu stát se odolnějším vůči chorobám. A právě na tomto principu je založena hloubková buněčná muzikoterapie pomocí ladiček. Vychází z poznání, že každý orgán, buňka, atom, tkáň, každá částice našeho těla neustále vysílá duchovní, fyzické, emocionální a myšlenkové vlny, které mohou mít v závislosti na různých faktorech (zdravotní stav, stres, emoční vypětí, působení okolí) různou frekvenci. Jejím cílem je odstranit „rozladění“ organismu a naladit ho na správnou frekvenci a na zdraví. Působení zvukových vln ladiček je „medicínou“ budoucnosti u léčby nejtěžších chorob, včetně novotvarů (zde se používá kombinace tónů, které se mezi sebou vylučují).

Ladičky přináší možnost vnímat vibrace na všech úrovních našich těl, od jemnohmotné neviditelné energie prostupující naším biopolem, až po naše fyzické tělo, tedy do kostí svalů, tkání a buněk. Konkrétní frekvence a vibrace zasáhnou přesně tu oblast, kterou je zapotřebí pochopit, aby se naše Vědomí neustále zvyšovalo a vymanilo z destruktivních forem, které neprospívají našemu stavu bytí, které je ve svém prazákladu přirozeně nastaveno na zdraví, harmonii, rovnováhu a lásku.

Ladičky se používají přikládáním na přesně určené body, čímž se usměrňuje proudění energie v energetických drahách člověka, nebo bezdotykovým způsobem, v určité vzdálenosti nad zvoleným bodem na těle. Jelikož zvuková vlna má určitou délku (dosah měřitelný v délkových mírách), může tak ovlivňovat nejen fyzické, ale i jemnohmotné tělo.

Možnosti individuálních terapií:

Zvuková terapie ladičkami pro tělo, mysl, duši s konzultací
Vibrační akupresura plosek chodidel
Ošetření ZEN-TOUCH™ SHIATSU celkové harmonizující
Ošetření ZEN-TOUCH™ SHIATSU dle diagnostiky


Pro veškeré nabízené individuální terapie platí níže uvedené ceny:
90 min. / 1200,- Kč 120 min. / 1530,- Kč
150 min. / 1800,- Kč
180 min. / 2100,- Kč